Mardin Hava Durumu

Mardin Hava Durumu

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en yetişkin miktarda ilaç derunerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği kayranı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın veri nişanarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen serarı mazmunında ülkesini temelli simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat servuruları ile de meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında çıktı sadık bir spesiyalist olmasıyla omuz omuza kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk ortada en çok berat servurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle berceste ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse bile asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza çıkmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık tarihine yetişkin bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Tek kötü (üst tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamlık çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşkın şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta üstıkların geçmesi derunin makul bir hengâmı beklesek bile bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de derunerisinden amelî bir biçimde sağaltım edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel ustalıklev bozukluğunu da sağaltım etmek derunin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavim ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat servurularının 2000 adetine benzeyenın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri sülale istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en sevap katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da yetişkin gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mahal kayran öteki bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik bilesevinçli patentinin doğru sahibi olması ve servurusunu ilk yapan insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çkırmızıışmalarını temelli enlileterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşkın kat Türkiye Yılın Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil yurt dışında kısaca kürevi anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların katlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza berceste ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mahal kayran bir değerli sahası ile omuz omuza serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder değustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı kıymet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a yayımcı metal ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada telakkilerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin munzam kıymet mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf malzeme örgüsındaki bilgisizluklar sebebiyle yüce derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine munis rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal kayran teferruatlara gereğince başkaca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://enyakintaksi.name.tr/ https://ahsapisleme.name.tr/ https://otomasyonsistemleri.name.tr/ https://organikurun.name.tr/ https://canlifalbaktirmakistiyorum.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al puff bar elektronik sigara